Ryan Briscoe
Foto · SarahStierch · CC BY 4.0

Ryan Briscoe

Australië · 24 september 1981 · niet meer actief

Meer lezen: Wikipedia

Ryan Briscoe staat in de Formule 1-database, maar kwam nooit aan de start van een Grand Prix.

Veelgestelde vragen over Ryan Briscoe

Hoe oud is Ryan Briscoe?

Ryan Briscoe is 44 jaar oud en werd geboren op 24 september 1981.

Waar komt Ryan Briscoe vandaan?

Ryan Briscoe heeft de Australische nationaliteit en werd geboren in Sydney.

Wat betekent de naam Ryan?

De naam is afgeleid van het Ierse woord 'rían', wat 'kleine koning' betekent, een verkleinvorm van 'rí' (koning).

Lees meer over Ryan op Naampedia →

← Alle coureurs Alle F1-records →