Paul Emery
het Verenigd Koninkrijk · 12 november 1916 † 3 februari 1993 · niet meer actief
Meer lezen: Wikipedia
Carrièrelijn
Van inschrijving en kwalificatie tot resultaat en afgelegde afstand.
Bekijk de ruwe statistieken
Deelname & kwalificatie
- Grand Prix-starts Uit 2 inschrijvingen; 1 keer niet gestart.
- 1
- DNQ Niet gekwalificeerd voor de race.
- 1
- Gemiddelde kwalificatie Gemiddelde officiële kwalificatiepositie.
- P23
- Pole positions Vanaf de eerste startplaats.
- 0
Race
- Podiumverdeling 0 overwinningen, 0 tweede en 0 derde plaatsen.
- 0
- Top 10-finishes Gefinisht op P10 of hoger.
- 0
- Buiten de top 10 Gefinisht buiten P10 of zonder klassering.
- 0
- DNF De race gestart, maar niet uitgereden.
- 1
Carrièretotaal
- Beste WK-plek Seizoen(en): —.
- —
- Punten
- 0
- Snelste ronden
- 0
- Driver of the Day
- 0
- Afstand in Grands Prix
- 56 km
Teams
Tegen teamgenoten
Onderlinge duels in de kwalificatie en de race, over de hele carrière. Gem. verschil is het gemiddelde verschil in kwalificatietijd met die teamgenoot: een negatieve tijd betekent dat Paul Emery gemiddeld sneller was (groen), een positieve dat de teamgenoot sneller was (rood). Alleen races waarin allebei een tijd neerzetten tellen mee.
vaker gewonnen dan de teamgenoot even vaak gewonnen als verloren vaker verloren dan de teamgenoot
| Teamgenoot | Kwalificatie | Race | Gem. verschil |
|---|---|---|---|
| Bruce Kessler | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | — | +0,300s langzamer per ronde (0,27%) |
Vergelijk Paul Emery
De coureurs waar Paul Emery het vaakst tegenover stond, teamgenoten eerst.
- Paul Emery vs Bernie Ecclestone waren teamgenoten 1 races samen
- Paul Emery vs Bruce Kessler waren teamgenoten 1 races samen
- Paul Emery vs Horace Gould 2 races samen
- Paul Emery vs Ron Flockhart 2 races samen
- Paul Emery vs Maurice Trintignant 2 races samen
- Paul Emery vs Paco Godia 2 races samen
- Paul Emery vs Roy Salvadori 2 races samen
- Paul Emery vs Jean Behra 2 races samen
- Paul Emery vs Mike Hawthorn 2 races samen
- Paul Emery vs Harry Schell 2 races samen
- Paul Emery vs Peter Collins 2 races samen
- Paul Emery vs Jack Brabham 2 races samen
Veelgestelde vragen over Paul Emery
Wanneer werd Paul Emery geboren?
Paul Emery werd geboren op 12 november 1916 en overleed op 3 februari 1993, op 76-jarige leeftijd.
Waar komt Paul Emery vandaan?
Paul Emery heeft de Britse nationaliteit en werd geboren in Chiswick.
Wat betekent de naam Paul?
De naam is afgeleid van het Latijnse 'paulus', wat 'klein' betekent.
Lees meer over Paul op Naampedia →Rijdt Paul Emery nog in de Formule 1?
Nee, Paul Emery rijdt niet meer in de Formule 1. De laatste race was in 1958.
Voor welke teams reed Paul Emery?
Paul Emery reed voor Emeryson (1956) en Connaught (1958).
Hoeveel races won Paul Emery?
Paul Emery won geen enkele Grand Prix in 1 starts.
Hoeveel kilometer reed Paul Emery in de Formule 1?
Paul Emery legde ongeveer 56 kilometer af in Grands Prix.
Wat was de eerste en laatste race van Paul Emery?
Paul Emery debuteerde in de GP van Groot-Brittannië van 1956 en reed de laatste race in de GP van Monaco van 1958.
Hoe oud was Paul Emery bij zijn debuut?
Paul Emery was 39 jaar en 8 maanden oud bij het Formule 1-debuut.
Wat was de beste kwalificatie van Paul Emery?
De beste kwalificatie van Paul Emery is plek 23.
Waar staat Paul Emery op de ranglijst aller tijden?
Paul Emery staat 631e aller tijden qua aantal Grand Prix-starts, van 792 coureurs die ooit startten.