Neel Jani
Foto · Grecmaster · CC BY-SA 4.0

Neel Jani

Zwitserland · 8 december 1983 · niet meer actief

Meer lezen: Wikipedia

Neel Jani staat in de Formule 1-database, maar kwam nooit aan de start van een Grand Prix.

Veelgestelde vragen over Neel Jani

Hoe oud is Neel Jani?

Neel Jani is 42 jaar oud en werd geboren op 8 december 1983.

Waar komt Neel Jani vandaan?

Neel Jani heeft de Zwitserse nationaliteit en werd geboren in Rorschach.

Wat betekent de naam Neel?

In de Nederlandse context is het vaak een korte vorm van Cornelis of Nicolaas. In de Scandinavische context kan het een variant zijn van Niels.

Lees meer over Neel op Naampedia →

← Alle coureurs Alle F1-records →