Jud Larson
de Verenigde Staten · 21 januari 1923 † 11 juni 1966 · niet meer actief
Meer lezen: Wikipedia
Carrièrelijn
Van inschrijving en kwalificatie tot resultaat en afgelegde afstand.
Bekijk de ruwe statistieken
Deelname & kwalificatie
- Grand Prix-starts Uit 2 inschrijvingen; 0 keer niet gestart.
- 2
- DNQ Niet gekwalificeerd voor de race.
- 0
- Gemiddelde kwalificatie Gemiddelde officiële kwalificatiepositie.
- P19
- Pole positions Vanaf de eerste startplaats.
- 0
Race
- Podiumverdeling 0 overwinningen, 0 tweede en 0 derde plaatsen.
- 0
- Top 10-finishes Gefinisht op P10 of hoger.
- 1
- Buiten de top 10 Gefinisht buiten P10 of zonder klassering.
- 0
- DNF De race gestart, maar niet uitgereden.
- 1
Carrièretotaal
- Beste WK-plek Seizoen(en): —.
- —
- Punten
- 0
- Snelste ronden
- 0
- Driver of the Day
- 0
- Afstand in Grands Prix
- 986 km
Teams
- Watson 1958 · 1 starts
- Kurtis Kraft 1959 · 1 starts
Tegen teamgenoten
Onderlinge duels in de kwalificatie en de race, over de hele carrière. Gem. verschil is het gemiddelde verschil in kwalificatietijd met die teamgenoot: een negatieve tijd betekent dat Jud Larson gemiddeld sneller was (groen), een positieve dat de teamgenoot sneller was (rood). Alleen races waarin allebei een tijd neerzetten tellen mee.
vaker gewonnen dan de teamgenoot even vaak gewonnen als verloren vaker verloren dan de teamgenoot
| Teamgenoot | Kwalificatie | Race | Gem. verschil |
|---|---|---|---|
| Dick Rathmann | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | 1–0 vaker gewonnen dan de teamgenoot | +4,230s langzamer per ronde (1,72%) |
| Ed Elisian | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | 1–0 vaker gewonnen dan de teamgenoot | +4,150s langzamer per ronde (1,68%) |
| Jimmy Reece | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | +3,450s langzamer per ronde (1,40%) |
| Bobby Grim | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | +3,380s langzamer per ronde (1,35%) |
| Eddie Johnson | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | +2,990s langzamer per ronde (1,20%) |
| Duane Carter | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | +0,880s langzamer per ronde (0,35%) |
| Jimmy Daywalt | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | +4,170s langzamer per ronde (1,68%) |
| Chuck Arnold | 1–0 vaker gewonnen dan de teamgenoot | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | -0,320s sneller per ronde (-0,13%) |
| Bob Christie | 1–0 vaker gewonnen dan de teamgenoot | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | +1,670s langzamer per ronde (0,66%) |
| Don Freeland | 1–0 vaker gewonnen dan de teamgenoot | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | +1,340s langzamer per ronde (0,53%) |
| Red Amick | 1–0 vaker gewonnen dan de teamgenoot | 1–0 vaker gewonnen dan de teamgenoot | +1,110s langzamer per ronde (0,44%) |
| Paul Russo | 1–0 vaker gewonnen dan de teamgenoot | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | +0,150s langzamer per ronde (0,06%) |
Vergelijk Jud Larson
De coureurs waar Jud Larson het vaakst tegenover stond, teamgenoten eerst.
- Jud Larson vs Bob Christie waren teamgenoten 2 races samen
- Jud Larson vs Paul Russo waren teamgenoten 2 races samen
- Jud Larson vs Dick Rathmann waren teamgenoten 2 races samen
- Jud Larson vs Eddie Johnson waren teamgenoten 2 races samen
- Jud Larson vs Chuck Weyant waren teamgenoten 2 races samen
- Jud Larson vs Don Freeland waren teamgenoten 2 races samen
- Jud Larson vs Jimmy Reece waren teamgenoten 1 races samen
- Jud Larson vs Bobby Grim waren teamgenoten 1 races samen
- Jud Larson vs Ed Elisian waren teamgenoten 1 races samen
- Jud Larson vs Duane Carter waren teamgenoten 1 races samen
- Jud Larson vs Chuck Arnold waren teamgenoten 1 races samen
- Jud Larson vs Jimmy Daywalt waren teamgenoten 1 races samen
Veelgestelde vragen over Jud Larson
Wanneer werd Jud Larson geboren?
Jud Larson werd geboren op 21 januari 1923 en overleed op 11 juni 1966, op 43-jarige leeftijd.
Waar komt Jud Larson vandaan?
Jud Larson heeft de Amerikaanse nationaliteit en werd geboren in Grand Prairie.
Rijdt Jud Larson nog in de Formule 1?
Nee, Jud Larson rijdt niet meer in de Formule 1. De laatste race was in 1959.
Voor welke teams reed Jud Larson?
Jud Larson reed voor Watson (1958) en Kurtis Kraft (1959).
Hoeveel races won Jud Larson?
Jud Larson won geen enkele Grand Prix in 2 starts. Het beste resultaat was plek 8.
Hoeveel kilometer reed Jud Larson in de Formule 1?
Jud Larson legde ongeveer 986 kilometer af in Grands Prix.
Wat was de eerste en laatste race van Jud Larson?
Jud Larson debuteerde in de Indianapolis 500 van 1958 en reed de laatste race in de Indianapolis 500 van 1959.
Hoe oud was Jud Larson bij zijn debuut?
Jud Larson was 35 jaar en 4 maanden oud bij het Formule 1-debuut.
Wat was de beste kwalificatie van Jud Larson?
De beste kwalificatie van Jud Larson is plek 19.
Wat is de gemiddelde start- en finishpositie van Jud Larson?
Jud Larson startte gemiddeld vanaf plek 19 en finishte gemiddeld op plek 18,5.
Wat is de beste inhaalrace van Jud Larson?
In de Indianapolis 500 van 1958 won Jud Larson 11 posities: van plek 19 naar plek 8.
Waar staat Jud Larson op de ranglijst aller tijden?
Jud Larson staat 543e aller tijden qua aantal Grand Prix-starts, van 792 coureurs die ooit startten.