Herbert MacKay-Fraser
de Verenigde Staten · 23 juni 1927 † 14 juli 1957 · niet meer actief
Meer lezen: Wikipedia
Carrièrelijn
Van inschrijving en kwalificatie tot resultaat en afgelegde afstand.
Bekijk de ruwe statistieken
Deelname & kwalificatie
- Grand Prix-starts Uit 1 inschrijvingen; 0 keer niet gestart.
- 1
- DNQ Niet gekwalificeerd voor de race.
- 0
- Gemiddelde kwalificatie Gemiddelde officiële kwalificatiepositie.
- P12
- Pole positions Vanaf de eerste startplaats.
- 0
Race
- Podiumverdeling 0 overwinningen, 0 tweede en 0 derde plaatsen.
- 0
- Top 10-finishes Gefinisht op P10 of hoger.
- 0
- Buiten de top 10 Gefinisht buiten P10 of zonder klassering.
- 0
- DNF De race gestart, maar niet uitgereden.
- 1
Carrièretotaal
- Beste WK-plek Seizoen(en): —.
- —
- Punten
- 0
- Snelste ronden
- 0
- Driver of the Day
- 0
- Afstand in Grands Prix
- 157 km
Teams
- BRM 1957 · 1 starts
Tegen teamgenoten
Onderlinge duels in de kwalificatie en de race, over de hele carrière. Gem. verschil is het gemiddelde verschil in kwalificatietijd met die teamgenoot: een negatieve tijd betekent dat Herbert MacKay-Fraser gemiddeld sneller was (groen), een positieve dat de teamgenoot sneller was (rood). Alleen races waarin allebei een tijd neerzetten tellen mee.
vaker gewonnen dan de teamgenoot even vaak gewonnen als verloren vaker verloren dan de teamgenoot
| Teamgenoot | Kwalificatie | Race | Gem. verschil |
|---|---|---|---|
| Ron Flockhart | 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot | — | +2,100s langzamer per ronde (1,42%) |
Vergelijk Herbert MacKay-Fraser
De coureurs waar Herbert MacKay-Fraser het vaakst tegenover stond, teamgenoten eerst.
- Herbert MacKay-Fraser vs Ron Flockhart waren teamgenoten 1 races samen
- Herbert MacKay-Fraser vs Harry Schell 1 races samen
- Herbert MacKay-Fraser vs Carlos Menditéguy 1 races samen
- Herbert MacKay-Fraser vs Horace Gould 1 races samen
- Herbert MacKay-Fraser vs Jack Brabham 1 races samen
- Herbert MacKay-Fraser vs Jean Behra 1 races samen
- Herbert MacKay-Fraser vs Juan Manuel Fangio 1 races samen
- Herbert MacKay-Fraser vs Luigi Musso 1 races samen
- Herbert MacKay-Fraser vs Maurice Trintignant 1 races samen
- Herbert MacKay-Fraser vs Mike Hawthorn 1 races samen
- Herbert MacKay-Fraser vs Mike MacDowel 1 races samen
- Herbert MacKay-Fraser vs Peter Collins 1 races samen
Veelgestelde vragen over Herbert MacKay-Fraser
Wanneer werd Herbert MacKay-Fraser geboren?
Herbert MacKay-Fraser werd geboren op 23 juni 1927 en overleed op 14 juli 1957, op 30-jarige leeftijd.
Waar komt Herbert MacKay-Fraser vandaan?
Herbert MacKay-Fraser heeft de Amerikaanse nationaliteit en werd geboren in Recife (Brazilië).
Wat betekent de naam Herbert?
De naam is een samenstelling van de Oudhoogduitse elementen 'hari' (leger) en 'beraht' (glanzend/beroemd).
Lees meer over Herbert op Naampedia →Rijdt Herbert MacKay-Fraser nog in de Formule 1?
Nee, Herbert MacKay-Fraser rijdt niet meer in de Formule 1. De laatste race was in 1957.
Voor welke teams reed Herbert MacKay-Fraser?
Herbert MacKay-Fraser reed voor BRM (1957).
Hoeveel races won Herbert MacKay-Fraser?
Herbert MacKay-Fraser won geen enkele Grand Prix in 1 starts.
Hoeveel kilometer reed Herbert MacKay-Fraser in de Formule 1?
Herbert MacKay-Fraser legde ongeveer 157 kilometer af in Grands Prix.
Wanneer reed Herbert MacKay-Fraser zijn enige race?
Herbert MacKay-Fraser kwam één keer aan de start: de GP van Frankrijk van 1957.
Hoe oud was Herbert MacKay-Fraser bij zijn debuut?
Herbert MacKay-Fraser was 30 jaar en 0 maanden oud bij het Formule 1-debuut.
Wat was de beste kwalificatie van Herbert MacKay-Fraser?
De beste kwalificatie van Herbert MacKay-Fraser is plek 12.
Waar staat Herbert MacKay-Fraser op de ranglijst aller tijden?
Herbert MacKay-Fraser staat 631e aller tijden qua aantal Grand Prix-starts, van 792 coureurs die ooit startten.