Alex Ribeiro
Foto · WikiFourSearch · CC BY-SA 4.0

Alex Ribeiro

Brazilië · 7 november 1948 · niet meer actief

Meer lezen: Wikipedia

Carrièrelijn

Van inschrijving en kwalificatie tot resultaat en afgelegde afstand.

De carrièrelijn van Alex Ribeiro Een verticale flow met 10 starts, kwalificatiecijfers, podiumresultaten, top 10-finishes, uitvalbeurten, kampioenschapsresultaat, punten, podiums, snelste ronden, Driver of the Day-verkiezingen en gereden kilometers. Bron: f1-coureurs.nl, data via f1db (CC BY 4.0). Alex Ribeiro 20 INSCHRIJVINGEN 10 STARTS 01 · KWALIFICATIE 24,2 GEM. POSITIE in kwalificatie 0 POLE POSITIONS beste startplek 10 NIET GESTART 10× DNQ 02 · RACE PODIUM 0 0 0 2E WINS 3E ANDERE UITSLAGEN 2 4 4 TOP 10 > 10 DNF 03 · CARRIÈRETOTAAL 0 PUNTEN BESTE WK-PLEK 0 PODIUMS 0 SNELSTE RONDEN 0 DRIVER OF THE DAY 2.520 KM GEREDEN f1-coureurs.nl · data: f1db (CC BY 4.0)
De loopbaanstatistieken van Alex Ribeiro als verticale carrièrelijn.
Bekijk de ruwe statistieken

Deelname & kwalificatie

Grand Prix-starts Uit 20 inschrijvingen; 10 keer niet gestart.
10
DNQ Niet gekwalificeerd voor de race.
10
Gemiddelde kwalificatie Gemiddelde officiële kwalificatiepositie.
P24,2
Pole positions Vanaf de eerste startplaats.
0

Race

Podiumverdeling 0 overwinningen, 0 tweede en 0 derde plaatsen.
0
Top 10-finishes Gefinisht op P10 of hoger.
2
Buiten de top 10 Gefinisht buiten P10 of zonder klassering.
4
DNF De race gestart, maar niet uitgereden.
4

Carrièretotaal

Beste WK-plek Seizoen(en): —.
Punten
0
Snelste ronden
0
Driver of the Day
0
Afstand in Grands Prix
2.520 km

Teams

Tegen teamgenoten

Onderlinge duels in de kwalificatie en de race, over de hele carrière. Gem. verschil is het gemiddelde verschil in kwalificatietijd met die teamgenoot: een negatieve tijd betekent dat Alex Ribeiro gemiddeld sneller was (groen), een positieve dat de teamgenoot sneller was (rood). Alleen races waarin allebei een tijd neerzetten tellen mee.

vaker gewonnen dan de teamgenoot even vaak gewonnen als verloren vaker verloren dan de teamgenoot

Teamgenoot Kwalificatie Race Gem. verschil
Ian Scheckter 2–12 vaker verloren dan de teamgenoot 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot +0,162s langzamer per ronde (0,20%)
Patrick Nève 4–7 vaker verloren dan de teamgenoot 1–0 vaker gewonnen dan de teamgenoot +0,247s langzamer per ronde (0,29%)
Arturo Merzario 2–5 vaker verloren dan de teamgenoot +0,526s langzamer per ronde (0,71%)
Boy Hayje 4–2 vaker gewonnen dan de teamgenoot -0,164s sneller per ronde (-0,27%)
Brian Henton 2–2 even vaak gewonnen als verloren +0,261s langzamer per ronde (0,27%)
Brett Lunger 1–2 vaker verloren dan de teamgenoot -2,250s sneller per ronde (-2,67%)
Harald Ertl 0–1 vaker verloren dan de teamgenoot 1–0 vaker gewonnen dan de teamgenoot +0,251s langzamer per ronde (0,23%)
Emerson Fittipaldi 0–2 vaker verloren dan de teamgenoot +4,023s langzamer per ronde (4,14%)
Hans-Joachim Stuck 1–0 vaker gewonnen dan de teamgenoot -0,050s sneller per ronde (-0,07%)
Bernard de Dryver 1–0 vaker gewonnen dan de teamgenoot -0,180s sneller per ronde (-0,20%)
Mikko Kozarowitzky 1–0 vaker gewonnen dan de teamgenoot -2,616s sneller per ronde (-2,87%)
Michael Bleekemolen 1–0 vaker gewonnen dan de teamgenoot -5,520s sneller per ronde (-6,37%)

Vergelijk Alex Ribeiro

De coureurs waar Alex Ribeiro het vaakst tegenover stond, teamgenoten eerst.

Vergelijk twee andere coureurs →

Veelgestelde vragen over Alex Ribeiro

Hoe oud is Alex Ribeiro?

Alex Ribeiro is 77 jaar oud en werd geboren op 7 november 1948.

Waar komt Alex Ribeiro vandaan?

Alex Ribeiro heeft de Braziliaanse nationaliteit en werd geboren in Belo Horizonte.

Wat betekent de naam Alex?

De naam is afgeleid van het Griekse 'alexein' (verdedigen) en 'aner' (man), wat samen 'verdediger van de mensheid' betekent.

Lees meer over Alex op Naampedia →

Rijdt Alex Ribeiro nog in de Formule 1?

Nee, Alex Ribeiro rijdt niet meer in de Formule 1. De laatste race was in 1979.

Voor welke teams reed Alex Ribeiro?

Alex Ribeiro reed voor Hesketh (1976), March (1977) en Fittipaldi (1979).

Hoeveel races won Alex Ribeiro?

Alex Ribeiro won geen enkele Grand Prix in 10 starts. Het beste resultaat was plek 8.

Hoeveel kilometer reed Alex Ribeiro in de Formule 1?

Alex Ribeiro legde ongeveer 2.520 kilometer af in Grands Prix.

Wat was de eerste en laatste race van Alex Ribeiro?

Alex Ribeiro debuteerde in de GP van de Verenigde Staten van 1976 en reed de laatste race in de GP van de Verenigde Staten van 1979.

Hoe oud was Alex Ribeiro bij zijn debuut?

Alex Ribeiro was 27 jaar en 11 maanden oud bij het Formule 1-debuut.

Wat was de beste kwalificatie van Alex Ribeiro?

De beste kwalificatie van Alex Ribeiro is plek 17.

Hoe vaak viel Alex Ribeiro uit?

Alex Ribeiro finishte 6 van de 10 races (60%). De uitvalbeurten: 4x technisch.

Wat is de gemiddelde start- en finishpositie van Alex Ribeiro?

Alex Ribeiro startte gemiddeld vanaf plek 21,5 en finishte gemiddeld op plek 11.

Wat is de beste inhaalrace van Alex Ribeiro?

In de GP van Canada van 1977 won Alex Ribeiro 15 posities: van plek 23 naar plek 8.

Hoe deed Alex Ribeiro het tegen zijn teamgenoten?

Tegen Ian Scheckter won Alex Ribeiro de kwalificatie 2-12 en de onderlinge racestrijd 0-1.

Waar staat Alex Ribeiro op de ranglijst aller tijden?

Alex Ribeiro staat 337e aller tijden qua aantal Grand Prix-starts, van 792 coureurs die ooit startten.

← Alle coureurs Alle F1-records →